Yer Hizmetleri Eğitimi

Sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ile eğitim sonunda alacağınız Sertifika ile siz de rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız!!

Mesleğin Genel Tanımı;
Havacılık sektörünün en önemli birimlerinden biri de yer hizmetleridir. Güvenli, rahat ve standartlara uygun bir seyahatin başlangıç noktası yer hizmetleridir. Havayolu şirketlerinin sayılarındaki artış ve rekabet ortamının artmasına paralel olarak bilet fiyatlarının düşmesi, havayolu seyahatlerinin daha cazip duruma gelmesini, daha fazla yolcunun havayolu ulaşımını tercih etmesini sağlamıştır.

Bu durum, İngilizce bilen ve aktif olarak kullanabilen, meslek eğitimi almış ve uluslararası standartlarda çalışan yer hizmetleri personel ihtiyacını bir kat daha artırmıştır. Yer hostesleri, yolcunun havaalanına girişinden uçağa yönlendirilişine kadar geçen süre içinde; yolcunun bilet, rezervasyon, bagaj ve güvenlik işlemlerinden sorumludur.

 

Kimler Katılabilir?

 
 
 

En az lise mezunu
En az orta düzeyde İngilizce bilmek (Intermediate-B2)
Dikkatli ve sistemli çalışmayı prensip edinenYasalar gereği hüküm giymemiş olan adaylar,

Deulcom International Yer Hizmetleri(Yer Hostesliği )Eğitim Programına Katılabilirler.

 

Sizleri Mülakatlara Hazırlıyoruz...

 
 
 

Deulcom International, Yer Hostesliği Adaylarının İngilizce seviyelerini objektif ve güvenilir kriterlere dayanarak belirlemek için; Oxford Üniversitesi Yayınevi ve dünyaca tanınan ve kabul gören sınavların düzenleyicisi olan Cambridge Üniversitesi Üst Düzey Sınav Komitesi (UCLES) işbirliği ile hazırlanan 60 sorudan oluşan Oxford Quick Placement Test kullanılmaktadır. Yazılı sınavın ardından gerek görülürse yapılacak olan sözlü sınav sonucunda adaylar seviyelerine uygun programa yerleştirilir.

Kişiye özel hazırlanan, İngilizce ve Yer Hostesliği eğitim programları ile adayların tam donanımlı bir şekilde mezun olmaları sağlanır.

 

İşe Yönlendirme Merkezi Çalışmaları...

 
 
 

Mezun olan adaylarımıza İşe Yönlendirme Merkezi ile Doğru Özgeçmiş ve Ön Yazı Hazırlama, İş Görüşme Soruları ile Başa Çıkma Teknikleri, Uygun Kıyafet Seçimi, Doğru Beden Dili kullanma gibi konularda destek sağlanır. Adaylarımız online sistemimizden firmaların yayınlamış oldukları ilanlara rahatlıkla ulaşarak, Deulcom International referansı ile başvuru yapmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Yer Hizmetleri eğitimini tamamlayan öğrencilerimizin istedikleri firmalarda çalışıyor olmalarının haklı gururunu yaşamaktayız. Binlerce mezunumuz gibi sizlerin de en kısa zamanda seçkin ve doğru firmalarda işe başlamanız en büyük hedefimizdirİNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI

TESOL SERTİFİKASI

UÇUŞ HOSTESLİĞİ