TESOL Sertifika Programı

Uluslararası İngilizce Öğretmenliği

Bu sertifika ile hem Türkiye'de hem de tüm dünyada ana dili İngilizce olmayan herkese yasal olarak İngilizce öğretebilirsiniz. (Bu program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında MEB'den onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.)

TESOL Sertifikası

TESOL İngilizce Öğretimi Metodolojisi ve Uygulaması Sertifikası (The TESOL Certificate in the Methodology and Practice of English Language Teaching) alırsınız. Böylelikle, uluslararası tanınırlığa sahip iki sertifikaya tek zaman diliminde bir kez kurs bedeli ödeyerek sahip olursunuz.

TESOL Kurs seçenekleri

• Online TESOL (Ne zaman isterseniz, nerede olursanız)
• Online Program tamamlandıktan sonra, 16 ders saatinde kursumuzda uygulama derslerine (practice lessons) katılmak gerekmektedir.

Eğitim Koçu

Yüksek derecede yetenekli ve deneyimli "öğretmen yetiştirme eğitmenleri" ile çalışırsınız.

İş Garantili

TESOL sertifikası ile hayat boyu bir meslek garantiniz olur. Bu belge Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı' na bağlı tüm özel kuruluşlarda geçerlidir.

Katılım Şartları;

• En az 2 yıllık ön lisans mezunu olmak,
• Minimum B2 Seviyesinde İngilizce yeterliliğine sahip olmak,
• TESOL programımıza internet üzerinden katılarak son 16 ders saatinde kursumuzda uygulama derslerine (practice lessons) katılmak.

Bu şartları sağladığınız taktirde İngilizce Öğretmeni olmaya hak kazanırsınız.
Bu program sonunda alacağız sertifika ile Türkiye'deki tüm özel okullarda ve dil kurslarında M.E.B dan onaylı atamanız İngilizce Usta Öğretici olarak yapılır ve çalışabilirsiniz.Aşağıdaki bilgileri doldurun, sizi arayalım.


İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI

UÇUŞ HOSTESLİĞİ