Kurumsal İngilizce

Deulcom International Kurumsal Eğitimler Akademisi yılların getirmiş olduğu tecrübe, deneyimli ve uzman eğitmen kadrosu, modern ve tam donanımlı sınıfları ile işletmelerin, çalışanlarının eğitimine yönelik olarak yaptıkları yatırımlardan en yüksek verimi elde edebilmelerini sağlamaktadır.

Temel Değerlerimiz
Müşterilerimize karşı sorumluluk bilincimiz. Kalite odaklı çalışma anlayışımız

 

İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMLARI

 

Deulcom International’da gerçekleştirilen İngilizce dil eğitim öğretim süreçlerinde, dünyadaki gelişmelere paralel olarak, günümüze değin uygulanmış yabancı dil öğretim yöntemlerinin bir bileşkesi olan “Karma Yöntem” ışığında geliştirilen teknikler uygulanmaktadır. Kursiyerler, dört temel dil becerisini (dinleme, okuma, yazma, konuşma) iletişimsel ortamlarda, hem dilbilgisi hem de kullanımda mükemmellik açılarından geliştirme imkânı bulmaktadır. Bu gelişim Deulcom International’da uluslararası yayınlardan olan ve kursiyerleri iletişim kurmaya yönlendiren Eğitim Kitapları ile desteklenmektedir.

 

İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMINDA SEVİYE BELİRLEME ve GRUP OLUŞTURMA

 

Deulcom International, adayların seviyelerini objektif ve güvenilir kriterlere dayanarak belirlemek için; Oxford Üniversitesi Yayınevi ve dünyaca tanınan ve kabul gören sınavların düzenleyicisi olan Cambridge Üniversitesi Üst Düzey Sınav Komitesi (UCLES) işbirliğiyle hazırlanan 60 sorudan oluşan Oxford Quick Placement Test referans olarak kullanmaktadır. Bu yazılı sınavı takiben gerek görülürse yapılacak olan sözlü sınav sonucunda adaylar seviyelerine en uygun programa yerleştirilirler. Kursiyerler seviye tespit sınavı neticesine göre toplam 6 seviye grubuna ayrılırlar.

BEGINNER (HAZIRLIK SEVİYESİ )
ELEMENTARY (BAŞLANGIÇ SEVİYESİ )
PRE-INTERMEDIATE (ORTA ÖNCESİ SEVİYE )
INTERMEDIATE (ORTA SEVİYE )
UPPER-INTERMEDIATE (ORTA ÜSTÜ SEVİYE)
ADVANCED (İLERİ SEVİYE )

 

EĞİTİM MATERYALLERİ

 

İngilizce Bölümü Eğitim Materyalleri; American National ELT Eğitim Kitapları olup kursiyerlerin 4 ana becerilerini (konuşma, dinleme, yazma, okuma) geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır.İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI

TESOL SERTİFİKASI

UÇUŞ HOSTESLİĞİ