Kabin Memurluğu Eğitimi

Sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ve eğitim sonunda alacağınız sertifika ile siz de rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız!

Mesleğin Genel Tanımı;

Bu meslekte görev alan uçuş hosteslerinin başlıca görevleri; uçakta şirket temsilcisi olarak müşteri memnuniyeti bilinciyle ev sahipliği yapmak, yerde ve uçuşta yolcuyla ilgili emniyet tedbirlerini almak, tehlike ve acil durumda yolcunun uçaktan tahliyesini gerçekleştirmektir.

Uçuş hosteslerinin diğer bir görevi de, yolcuların konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamaktır. Unutmamak gerekir ki, iyi bir uçuş hostesi olmanın metodu yolcuya saygı kapsamlı eğitim ve bireysel disiplinden geçer.

Kimler Katılabilir?

  • En az lise mezunu,
  • 18-35 yaş aralığı,
  • Bayanlarda 155cm - 180cm, baylarda 165cm - 185 cm boy kilo orantılı,
  • En az orta düzeyde İngilizce bilmek (Intermediate-B2),
  • Fiziki engeli olmayan ve sağlık durumu açısından uçuşa müsait olan,
  • Yasalar gereği hüküm giymemiş olan adaylar,

Deulcom International Uçuş Hostesliği Eğitim Programına Katılabilirler.

Ön kayıt formunu doldurarak kariyerinizdeki ilk adımı atabilirsiniz.

Sizleri Mülakatlara Hazırlıyoruz...

Deulcom International, Kabin Memurluğu Adaylarının İngilizce seviyelerini objektif ve güvenilir kriterlere dayanarak belirlemek için; Oxford Üniversitesi Yayınevi ve dünyaca tanınan ve kabul gören sınavların düzenleyicisi olan Cambridge Üniversitesi Üst Düzey Sınav Komitesi (UCLES) işbirliği ile hazırlanan 60 sorudan oluşan Oxford Quick Placement Test kullanılmaktadır.

Yazılı sınavın ardından gerek görülürse yapılacak olan sözlü sınav sonucunda adaylar seviyelerine uygun programa yerleştirilir.

Kişiye özel hazırlanan, İngilizce ve kabin memurluğu eğitim programları ile adayların tam donanımlı bir şekilde mezun olmaları sağlanır.

İşe Yönlendirme Merkezi Çalışmaları...

Mezun olan adaylarımıza İşe Yönlendirme Merkezi ile Doğru Özgeçmiş ve Ön Yazı Hazırlama, İş Görüşme Soruları ile Başa Çıkma Teknikleri, Uygun Kıyafet Seçimi, Doğru Beden Dili kullanma gibi konularda destek sağlanır.

Adaylarımız online sistemimizden firmaların yayınlamış oldukları ilanlara rahatlıkla ulaşarak, Deulcom International referansı ile başvuru yapmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Kabin Memurluğu öğrencilerimizin %80'inin istedikleri firmalarda çalışıyor olmalarının haklı gururunu yaşamaktayız. Binlerce mezunumuz gibi sizlerinde en kısa zamanda seçkin ve doğru firmalarda işe başlamanız en büyük hedefimizdir.Aşağıdaki bilgileri doldurun, sizi arayalım.


İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI

TESOL SERTİFİKASI