Hakkımızda

Hakkımızda
 
 
1991 yılında Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu eğitimli ve uzman bireyleri iş dünyasına kazandırmak amacıyla kurulan Deulcom International İzmir, çeşitli branşlarda on binlerce mezun vermiştir. Kurulduğu günden bu yana eğitim sektöründe birçok ilke imza atan Deulcom International İzmir, her geçen gün yaptığı atılım ve yeniliklerle hizmet yelpazesini genişleterek, yabancı diller eğitiminin yanı sıra Kabin Memurluğu (Uçuş Hostesliği) , Yer Hizmetleri ( Yer Hostesliği) ,AMADEUS ( Bilgisayarlı Rezervasyon Sistemleri),İnsan Kaynakları ve Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimleri vererek sektörel personel açığını gidermeyi hedeflemiştir.

Deulcom International, Türkiye’nin geleceğine yapılacak yatırımın ancak bireylere yapılacak yatırımla mümkün olacağı anlayışı ile alanında uzman birçok kuruluşla iş birliği yapmaktadır.

 
VİZYONUMUZ

 Deulcom International İzmir, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojileri takip ile dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

 

MİSYONUMUZ
 
Kaliteli ve yüksek standartlarda eğitim.
Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.
Eğitimde süreklililik sağlamak
Gramer eğitimi ile birlikte ‘Günlük Pratik Konuşma İngilizcesi’ eğitimi ile dili kullanma becerilerini geliştirmek.

 


İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT SINAVI

TESOL SERTİFİKASI

UÇUŞ HOSTESLİĞİ